Witamy na stronie internetowej firmy HydroTermProjekt Gzella Andrzej

Od 2007 roku firma HydroTermProjekt Andrzej Gzella wykonuje usługi oraz zaopatruje klientów w towary z branży hydraulicznej i ciepłowniczej. W ramach swojej działalności wykonujemy nasze usługi na terenie całego kraju, dysponując równocześnie własną stacją legalizacyjną unikamy opóźnień związanych z sezonowością legalizacji ciepłomierzy.

Oferujemy zarówno nasze usługi, jak i materiały dostępne w sprzedaży stacjonarnej, jak w sklepie internetowym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Andrzej Gzella

OFEROWANE USŁUGI

Montaż i wymiana wodomierzyWykonujemy wymiany, nowy montaż wodomierzy dla Wspólnot Mieszkaniowych, Spółdzielni Mieszkaniowych, developerów. W przypadku budownictwa mieszkaniowego rozwiązanie wodomierz+montaż pozwala na stosowanie 8% podatku VAT.
Montaż i wymiana ciepłomierzy.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu wykonujemy demontaż starych oraz montaż nowych ciepłomierzy.

Dysponując własną stacją legalizacyjną, firma HydrotermProjekt jest w stanie niezakłócony przebieg prac.

Usługi hydrauliczneNasza firma wykonuje prace dotyczące instalacji hydraulicznych takie jak:

  • montaż zaworów równoważących na instalacji c.w.u. i c.o.
  • konserwacja systemu rozdzielaczy c.o.
  • wymiana pionów wodnych i kanalizacyjnych

Regeneracja wodomierzyDzięki wieloletniemu doświadczeniu firma HydroTermProjekt opracowała skuteczną metodę regeneracji wodomierzy. Pozwala to w konsekwencji na obniżenie kosztów eksploatacji systemów opomiarowania zużycia wody ciepłej i zimnej.
Legalizacja wodomierzyDysponując własną stacją legalizacyjną firma HydroTermProjekt oferuje dużą elestyczność w zakresie terminów realizacji zamówień. Jest to szczególnie istotne w związku z krótkim 4,5 miesięcznym okresem niegrzewczym.
Regeneracja wodomierzyDzięki wieloletniemu doświadczeniu firma HydroTermProjekt opracowała skuteczną metodę regeneracji ciepłomierzy. Pozwala to w konsekwencji na obniżenie kosztów eksploatacji systemów opomiarowania zużycia energii cieplnej.

OFEROWANE PRODUKTY


NASI DOSTAWCY

Engelmann
Apator
Metron